PREHLÁSENIE O OCHRANE SÚKROMIA

Prehlásenie o ochrane súkromia internetovej stránky Regionálneho múzea Mojmírovce

Múzeum rešpektuje súkromie každej osoby, ktorá navštívi našu internetovú stránku. Toto prehlásenie o ochrane súkromia popisuje zbieranie a používanie informácií. Použitím stránky www.muzeummojmirovce.sk (ďalej iba Stránka)dávate súhlas k zberu a použitiu informácií Regionálneho múzea Mojmírovce (ďalej iba RMM).

RMM nebude zhromažďovať ani uchovávať akékoľvek Vaše osobné informácie, ako sú meno, adresa, telefónne číslo, e-mailová adresa, ak ich nebudete chcieť poskytovať. Ak ich poskytnete, tak ich môžeme použiť k hľadaniu ciest ako zlepšovať našu prácu, vylepšiť stránku a pod.

Pri vašej návšteve stránky alebo sťahovaní informácií z nej sa zbierajú určité technické informácie: napríklad meno domény, z ktorej na stránku vstupujete,navštívenie stránky a dátum a čas, kedy ste stránku navštívili. Na základe analýzy týchto informácií sa snaží RMM Stránku vylepšovať tak, aby lepšie vyhovovala návštevníkom. Pri prezeraní stránky sa môžu niektoré informácie vo forme "cookies", alebo podobné súbory sa sťahovať do vášho počítača To nám umožňuje Stránku prispôsobovať vašim špecifickým záujmom a preferenciám. Ak si neprajete, aby cookies boli zasielané alebo uchovávané vo vašom systéme, môžete ich väčšinou pomocou internetového prehliadača z vášho pevného disku odstrániť, zabrániť ich ukladaniu alebo dostávať upozornenia pred uložením.

Zverejňovanie fotografií

Fotografie zverejňujeme pre prezentačné účely Regionálneho múzea Mojmírovce

Zoznam osobných údajov: fotografia (farebná alebo čiernobiela)

Účastník verejného podujatia organizovaného prevádzkovateľom berie na vedomie, že priebeh podujatia bude zaznamenávaný obrazovým záznamom. Prevádzkovateľ získané snímky bude využívať v rámci vlastnej foto dokumentácie za účelom propagácie podujatia. Ak si neprajete byť na fotografii, túto skutočnosť treba oznámiť pred začiatkom podujatia.